نشست مشورتی ایثارگران با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مشاور فرماندار در امور ایثارگران با هدف بررسی مسائل و مشکلات ایثارگران به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به ارج نهادن به مقام شهدا گفت: ارج نهادن به مقام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جز وظایف ما است چرا که هر چه داریم زیر سایه رهبری و خون شهدا است.

داود گرشاسبی با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی را یک مکتب خواند و سردار حاج قاسم سلیمانی یک الگو و سرمشق برای ما انسانها قرار گرفته و ایشان به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: دیدار با خانواده های شهدا ،جانبازان و ایثارگران عزیز جز برنامه های ما بود ولی متاسفانه با شیوع بیماری کرونا و در شرایط فعلی در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی این امکان وجود  ندارد.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ادامه داد:حفظ جایگاه و حرمت خانواده های شهدا ،جانبازان و ایثارگران باید بیشتر و در این زمینه فرهنگ سازی شود چرا که هر چه داریم به برکت خون شهدا ، جانبازان و ایثارگران است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش دولت برای رفع مشکلات خانواده های شهدا و جامعه ایثارگری گفت: دولت در حد توان توانسته به خانواده شهدا خدمت کند و رفع مسائل و مشکلات این عزیزان جز وظایف دولت است.

وی ادامه داد: روسای ادارات در چارچوب قوانین و مقرارت به مشکلات خانواده های شهدا ، جانبازان و ایثارگران رسیدگی کنند.

در ابتدای این دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ، مشاور فرماندار در امور ایثارگران هر کدام به بیان مسائل و مشکلات پرداختند.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند