اکبر رستمی سرپرست شرکت صنایع خاک چینی شهرستان مرندبا معاون استاندارو فرماندار شهرستان ویژه مرند دیدار و گفتگو کرد. معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این دیدار با تحسین از عملکرد موفق شرکت صنایع خاک چینی ایران، خواهان ادامه روند روبه رشد این شرکت شد. داود گرشاسبی گفت: نیروی انسانی در هر کارخانه […]

اکبر رستمی سرپرست شرکت صنایع خاک چینی شهرستان مرندبا معاون استاندارو فرماندار شهرستان ویژه مرند دیدار و گفتگو کرد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این دیدار با تحسین از عملکرد موفق شرکت صنایع خاک چینی ایران، خواهان ادامه روند روبه رشد این شرکت شد.

داود گرشاسبی گفت: نیروی انسانی در هر کارخانه ای به عنوان سرمایه اصلی آن به حساب می آید و نیروی جوان و متعهد شرکت صنایع خاک چینی ایران طی سالهای اخیر با اقدامات ابتکاری و مهندسی معکوس بر روی تجهیزات شرکت، به عنوان نیرویی متخصص به سایر شرکتها معرفی می شوند.

وی افزود: در چنین شرایطی باید زیرساختهای آموزشی لازم توسط این شرکت برای نیروهای خود فراهم شود تا این نیروها با آخرین فناوری های به روز جهان بیشتر آشنا شوند تا الگو و پیشرو بای سایر نیروهای فعال در صنایع استان و شهرستان باشند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه خواهان توجه بیشتر مدیران این شرکت به صنایع وابسته به محصول نهایی این شرکت شد و گفت: این شرکت می تواند با بررسی و تحقیق در مورد صنایع وابسته به محصولات تولیدی خود، زمینه تولید محصولات پایین دستی و وابسته به محصول نهایی خود را شناسایی و به مرحله اجرا درآورد.

رستمی در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های فرمانداری گفت: سال ۱۴۰۰ به عنوان سال اشتغال این شرکت است.

در این دیدار سرپرست شرکت صنایع خاک چینی ایران با ارائه گزارش فعالیت موجود این شرکت گفت: بزرگترین کارخانه تولید بتن سبک گازی و ملات خشک ایران به همت متخصصین داخلی در حال تکمیل شدن است.

رستمی افزود: شهرستان مرند دارای پتانسیل های فراوانی به خصوص در زمینه معادن دارد که با همت و پشتیبانی مسئولین دولتی می توان شاهد بهره برداری از این معادن بود.

وی از سایر پروژه های اقدامی در سال آینده خبر داد و گفت: طراحی و اجرای کارخانه تولید آهک و اجرای زیرساختهای لازم برای افزایش ظرفیت دوبرابری کائولن فرآوری شده از جمله برنامه های پیش بینی شده برای سال ۱۴۰۰ است.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند