علی شیخ پور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار درآئین تودیع و معارفه روسای منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن تشکر از زحمات این مجموعه گفت: حفظ منابع طبیعی امور مهمی است که اداره منابع طبیعی با تلاش جهادی به ‌خوبی انجام می‌دهد و مردم و دستگاه‌های اجرائی نیز باید همکاری لازم را داشته باشند. […]

علی شیخ پور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار درآئین تودیع و معارفه روسای منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن تشکر از زحمات این مجموعه گفت: حفظ منابع طبیعی امور مهمی است که اداره منابع طبیعی با تلاش جهادی به ‌خوبی انجام می‌دهد و مردم و دستگاه‌های اجرائی نیز باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی افزود: ارزش و اهمیت منابع طبیعی بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه ما باید برای حفظ و حراست و استفاده مطلوب از منابع طبیعی تلاش کنیم تا از این منابع بهترین بهره‌برداری را داشته باشیم.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار بر همکاری اداره منابع طبیعی در واگذاری اراضی ،نظارت بیشتر ، حفظ منابع طبیعی و حمایت از سرمایه گذار تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: ۴۵ هزار هکتار مراتع طبیعی در شهرستان وجود دارد که نیاز به همت بالایی در جهت حفظ آن وجود دارد.

در ابتدا قنبری معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره از توجهات ویژه فرماندار شهرستان مرند به مقوله منابع طبیعی و طرح‌های آبخیزداری تقدیر و تشکر کرد.

????????????????????????????????????

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند