معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: متاسفانه دو مورد ابتلا به ویروس خطرناک کرونای انگلیسی در شهرستان مرند شناسایی شده است. داود گرشاسبی با اشاره به اینکه افراد شناسایی شده تحت درمان هستند افزود: خانواده این افراد  در حال حاضر در قرنطینه هستند و مردم اگر این موضوع را جدی نگیرند شرایط بسیار […]

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: متاسفانه دو مورد ابتلا به ویروس خطرناک کرونای انگلیسی در شهرستان مرند شناسایی شده است.

داود گرشاسبی با اشاره به اینکه افراد شناسایی شده تحت درمان هستند افزود: خانواده این افراد  در حال حاضر در قرنطینه هستند و مردم اگر این موضوع را جدی نگیرند شرایط بسیار سخت تر از موج های قبلی کرونا خواهد شد.

وی ادامه داد: در روز های پایانی سال هستیم و مردم  بیشتر جهت خرید به بیرون مراجعه می کنند که این امر باعث شیوع بیشتر و آغاز پیک های خطرناک تر خواهد بود که چند هفته بعد شاهد آن خواهیم بود .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم و شیوع بیماری کرونای انگلیسی به اجبار شاهد اعمال محدویت ها و تعطیلی صنوف و… خواهیم بود.

داود گرشاسبی رئیس کنترل بیماری کرونا شهرستان مرند تاکید کرد: از تمام مردم عزیز و فهیم شهرستان مرند تقاضا داریم نسبت به رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی اهتمام جدی تری داشته باشند تا خدای ناکرده شاهد افزایش فوتی و بحرانهای بیشتری نباشیم .

وی بیان داشت: خطر و شدت واگیری ویروس جهش یافته کرونا ۱.۷ برابر ویروس قبلی است و بیشتر افراد خردسال و جوانان را مبتلا می کند.
وی افزود: حفظ آرامش و رعایت جدی پروتکل های بهداشتی در جهت کنترل بیماری و جلوگیری از شیوع آن از سوی مردم اهمیت بسزایی دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند