معاون استاندار آذربایجان شرقی برنامه های اجرایی دهه فجر را تشریح کرد

داود گرشاسبی در تشریح برنامه های دهه مبارک فجر شهرستان مرند گفت: دهه مبارک فجر امسال با شعار محوری ( انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر ، چون کوه استوار ) همزمان با سراسر کشور در شهرستان مرند نیز برگزار می شود.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای بیان خدمات دولت و نظام است افزود:دهه فجر یادآور تمامی رشادتهای ملت ولایتمدار ایران اسلامی است و همگی بر حفظ و گرامیداشت آن ایام وظیفه سنگینی بر عهده داریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به برنامه های دهه فجر امسال تصریح کرد: تعداد چهار صد عنوان برنامه در شهرستان مرند توسط کمیته های مختلف برای دهه فجر امسال تدارک دیده شده که از این تعداد بیش از شصت و دو برنامه عمرانی مورد افتتاح و یا کلنگ زنی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی اقتصادی ، دولت توانسته است مبلغ ۳۳ میلیارد تومان برای شهرستان مرند در قالب پروژه های عمرانی در شهرستان مرند هزینه نماید.

داود گرشاسبی ادامه داد: دیدار مردم و مسئولین با امام جمعه محترم شهر مرند، گلباران تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) در اولین روز دهه مبارک فجر می باشد.

وی تصریح کرد: برگزاری یادواره های شهدا ومسابقات ورزشی در طول ایام،افتتاح مرکز سی تی اسکن بیمارستان حجت کوه کمر ،افتتاح مرکز سلامت افراز مند ،افتتاح سه سد آبخیزداری ، افتتاح واحد تولیدی گل ،کلنگ زنی مجتمع گردشگری و رفاهی ،افتتاح پروژ ه های برق رسانی از جمله روستای گوشه درق ، افتتاح گاز رسانی به روستای مولو و… و چندین مورد افتتاح و کلنگ زنی هم جز برنامه های دهه فجر می باشد.

وی افزود: دشمنان برای ناامید کردن مردم از انقلاب اسلامی دسیسه های مختلفی به کار برده اند ووظیفه همه ماست تا با برگزاری هرچه با شکوهتر جشن های انقلاب دسیسه های آنان را نقش بر آب کنیم.