جلسه هماهنگی برنامه های چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مرند با حضور امام جمعه محترم ، معاون استاندار آذبایجان شرقی و جمعی از روسای ادارت در محل فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان در این جلسه با اشاره به دستاوردهای بزرگ کشور بعد از انقلاب گفت: به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا در آرامش و اقتدار هستیم.

وی افزود: به برکت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و خون شهدا این نظام و انقلاب هر روز به پیشرفت های برگی دست پیدا می کند و استکبار هر روز به افول می رود.

امام جمعه شهرستان مرند ادامه داد: قرن ۲۱ قرن ظهور قدرت اسلام و زمینه سازی حکومت امام زمان (عج) و نابودی کشور های استکبار است.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده گفت: اگر به قدرتی دست یافته ایم در سایه انقلاب است و باید با تمام توان  حافظ دستاوردهای نظام و انقلاب و خون شهدا باشیم.

وی ادامه داد: باید عملکرد این نظام و انقلاب را با برگزاری نمایشگاه آثار و دستاورد ها، به اطلاع مردم برسانیم تا مردم به عملکرد خادمان خود پی ببرند و دشمنان نا امید تر شوند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند بیان داشت: دولت عملکرد و اقدامات موثری را برای کشور انجام داده که وظیفه روسای ادارات است که آنرا به اطلاع مردم برسانند.

وی افزود:ما هر چه داریم به برکت حضرت امام خمینی (ره) و هدایت های مقام معظم رهبری ، جوانان و دانشمندان عزیز است که توانسته ایم مشکلات را پشت سر بگذاریم و به پیشرفت های بسیاری دست یابیم.

داود گرشاسبی بیان داشت: همگی به نظام و انقلاب وابسته هستیم و باید در جهت خدمت و رشد و تعامل این انقلاب و نظام و کشور تلاش کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد:در سایه انقلاب و نظام و به برکت خون شهدای عزیز به پیشرفت های زیادی دست یافته ایم که وظیفه ادارات شهرستان است تا عملکرد دستگاه و دولت را به اطلاع مردم برسانند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام و انقلاب گفت: ما باید آگاه باشیم ، علم به مسائل بین المللی داشته باشیم و در برابر دشمنان ایستادگی کنیم، هر کجا دشمن متوجه پیشرفت ما می شود آنرا مورد هدف قرار میدهد و اگر دشمن موضوعی را هدف قرار داد آن موضوع نقطه اقتدار ما است.

وی با بیان اینکه برنامه های دهه فجر باید با مشارکت مردم باشد عنوان داشت:این انقلای با همکاری مردم به ثمر نشسته و همه وظیفه داریم به مردم خدمت کنیم و باید در برنامه های دهه فجر مردم در کنار مسئولان باشند.

فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به وضعیت بیماری کرونا شهرستان ادامه داد: در شرایط کرونایی قرار داریم و باید برنامه را متناسب با شرایط کرونایی شهرستان تنظیم کنیم.

وی تاکید کرد: از تمامی ابزارها و شیوه ها برای پر رنگتر کردن برنامه های دهه فجر استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: فضای بهتر ، بومی سازی برنامه ها ،اجرای بهتر و استفاده از ظرفیت فضای مجازی جز اولویت برنامه های دهه فجر امسال باشد.

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند