معاون استاندار آذربایجان شرقی وضعیت کرونا شهرستان را به لحاظ شیوع آن زرد اعلام کرد.

داود گرشاسبی بیان داشت: بهبود وضعیت کرونایی شهرستان مرند مرهون همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و خدمات پرستاران و کادر سلامت است.

فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه روز گذشته(هفتم دی) در شهرستان یک فوتی قطعی کرونایی داشتیم، اضافه کرد: اگرچه هم اکنون بر اساس اعلام صورت گرفته شهرستان مرند از حیث شیوع کرونا در وضعیت زرد است، اما با توجه به ورود به فصل زمستان این وضعیت می‌تواند ناپایدار باشد.

گرشاسبی تاکید کرد: از خانواده‌ها انتظار داریم کماکان رعایت فاصله گذاری و شیوه نامه های بهداشتی را برای کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا داشته باشند.

وی با یادآوری اینکه تجمع ها و دورهمی‌ها از کانون‌های اصلی شیوع بیماری کرونا بوده و می توانند وضعیت کرونایی شهرستان را دوباره به سمت نارنجی و قرمز ببرد، ابراز امیدواری کرد: با همکاری خوب مردم وضعیت کرونایی شهرستان به سمت سفید برود.

گرشاسبی بیان کرد: هرچه مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و شیوه نامه ها و مصوبه های ستاد مقابله با کرونا همکاری کنند با سختی ها و مشکلات کمتری مواجه می شوند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: از همکاری کلیه ادارات ، نهادها، اصناف و مردم عزیز که باعث شدند تا وضعیت بیماری کرونایی شهرستان به حالت زرد برگردد تشکر می کنم و امیدوارم این بیماری از سراسر عالم از بین رفته و زندگی به روال عادی برگردد.

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند