پیام تبریک مشترک روز پرستار از طرف امام جمعه شهرستان مرند، نماینده مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند و رییس سازمان نظام پرستاری مرند و جلفا

مقام معظم رهبری: وقتی می‌بینم بعضی‌ها همین چیز ساده، همین ماسک را نمی‌زنند من از آن پرستار واقعاً خجالت می‌کشم»

پنجم جمادی الاولی (سی ام آذر ماه) خجسته زاد روز بانوی کربلا، اسوه نیکی‌ها و پرستار دل‌های زخم دیده است. به یقین نامگذاری این روز بزرگ به نام پرستار در نظام جمهوری اسلامی برای قدر دانستن و ارج نهادن به مقام والای پرستاران از ارزشی والایی برخوردار است.

این روزها پرستاران سراسر کشور در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند و در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته، شهدایی را نیز در این راه تقدیم جامعه نموده اند. بی شک این جهاد و از خودگذشتگی این عزیزان همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پرستاری در تاریخ این مرز و بوم خواهد ماند.

قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهد بالید و قدردان زحمات خانواده‌های پرستاران ایثارگر خواهند بود و البته اجر و ثواب ایثار شما با خداوند متعال است.
بدون تردید مناسبتی شایسته تر از میلاد اسوه صبر و ایثار حضرت زینب کبری (س) بعنوان روز پرستار و به منظور قدردانی از تلاش و کوشش و تکریم این عزیزان نمی توان یافت .

سالروز ولادت پرستار ستاره های درخشان ایمان و عفت، حضرت زینب (س) را به یکایک پرستاران و منادیان انسانیت و مدافعان سلامت تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از درگاه ایزد سبحان توفیقات روزافزون را در تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) خواستاریم.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند