معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به تغییر وضعیت کرونایی شهرستان مرند گفت: با همکاری مردم و اصناف وضعیت شهرستان مرند از قرمز به نارنجی تغییر کرده است. وی افزود: با اعمال محدودیت ها و همراهی مردم میزان بستری های بیمارستانی روند کاهشی پیدا کرده است. وی با اشاره به فعالیت مشاغل […]

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به تغییر وضعیت کرونایی شهرستان مرند گفت: با همکاری مردم و اصناف وضعیت شهرستان مرند از قرمز به نارنجی تغییر کرده است.

وی افزود: با اعمال محدودیت ها و همراهی مردم میزان بستری های بیمارستانی روند کاهشی پیدا کرده است.

وی با اشاره به فعالیت مشاغل در شهرستان تاکید کرد: در بحث مقابله با کرونا موظف هستیم بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا عمل کنیم و از شنبه هفته آینده تاریخ ۱۳۹۹/۹/۱۵ با توجه به شرایط نارنجی گروه های ۱ و ۲ اجازه فعالیت خواهند داشت و گروههای شغلی ۳ و۴ کماکان تعطیل هستند.

گرشاسبی در مورد حضور کارکنان در ادارات ادامه داد: دستگاه های خدمات رسان و ضروری با (دو سوم ) کارکنان و در دستگاههای غیر ضرور با ( یک دوم) کارکنان می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با بیان اینکه همکاری مردم باعث تغییر وضعیت شهرستان شده بیان داشت: همکاری مردم و اصناف در تغییر وضعیت شهرستان از قرمز به نارنجی ستودنی است و در سایه این تعامل توانستیم به وضعیت برسیم ولی نباید عادی انکاری صورت گیرد بلکه رعایت پروتکل های بهداشتی باید با جدیت ادامه داشته باشد.

وی افزود: نباید اجازه دهیم که به وضعیت قرمز برگردیم بلکه با همکاری ، رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، دوری از تجمعات و دورهمی ها ی خانوادگی از عاملهای موثر در پیشگیری و شیوع بیماری کووید ۱۹ است.

 

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند