معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن بازدید از روند تعطیلی مغازه ها، بازار سطح شهر مرند گفت: همراهی مردم در مقابله با کرونا قابل تحسین است که نشان از درک عمیق شهروندان در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا دارد.

وی افزود: همکاری کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان برای اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با کرونا ویروس ضرورت دارد.

داود گرشاسبی ادامه داد: همه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند در فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی نسبت به آگاه سازی و تشویق مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: هر چه مشارکت و همکاری مردم در روند اجرای طرح پیشگیری از شیوع کرونا بیشتر باشد زنجیره بیماری زودتر قطع می شود که نیاز به همکاری تمامی مجموعه شهرستانی و مردم دارد.

رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان ادامه داد: همکاری اصناف و مشارکت مردم و حضور تیم بازرسی مدیریت بیماری کرونا به منظور رعایت دستور العمل های بهداشتی قابل تقدیر است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن تقدیر از زحمات اصحاب رسانه و فعالین مجازی بیان داشت:اطلاع رسانی مطلوب در فضای مجازی و رسانه ای و محیطی سبب همراهی بیشتر مردم در این زمینه می شود.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند