معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرندگفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، دستورالعمل های بهداشتی و فردی تنها راه حل مبارزه با ویروس کرونا است و همکاری مردم در این زمینه ضروری است.

وی گفت: متاسفانه وضعیت شهرستان مرند در زمینه مبتلا، بستری و فوتی کرونایی در وضعیت قرمز است و برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا نیاز به همکاری جمعی مردم داریم.

فرماندار شهرستان ویژه مرند ادامه داد: اصناف، بازاریان، ادارات در زمینه مدیریت بیماری نقش موثری دارند که بنا به اعلام ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا تمام فعالیت ها تا ساعت ۱۸ عصر تا آخر آبانماه باید انجام شود و بعد از تاریخ فوق براساس موارد ابلاغی و در صورت  اعلام شرایط قرمز ، گروههای شغلی ۲ و ۳ و۴ تعطیل خواهند شد.

وی افزود: از تمامی عزیزانی که در این زمینه همکاری می کنند تشکر نموده و آن عزیزانی هم که کوتاهی کرده اند درخواست داریم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورات ابلاغی از سوی ستاد در جهت کنترل بهتر حساسیت بیشتری داشته باشند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: مردم نقش مهمی در کنترل بیماری دارند و حد الامکان از منزل خارج نشوند و از مهمانی ها و تجمع خودداری نمایند که یکی از مهمترین عوامل برای انتقال بیماری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر اینکه همه مردم باید حافظ سلامتی خود باشند تصریح کرد: برای موضوعی با این اهمیت نباید مدام تذکر داد بلکه مردم باید خود آگاه باشند که سلامتی خود  و خانواده را حفظ کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه عده ای از مردم کرونا را جدی نگرفته اند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند که در خواست می شود به موضوع حساسیت بیشتری داشته باشند.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند