داود گرشاسبی از همکاری مردم برای در خانه ماندن و قطع زنجیره انتقال کرونا قدردانی کرد.

داود گرشاسبی از همکاری مردم برای در خانه ماندن و قطع زنجیره انتقال کرونا قدردانی کرد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند پس از بازدید روز پنج شنبه از سطح شهر و بازار بیان داشت:خوشبختانه اکثر بازاریان و اصناف به وظیفه اجتماعی خود در قبال سلامتی خانواده و شهروندان عمل نموده و اقدام به تعطیلی نموده اند که از همه آنها تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود:پس از شیوع بیماری کرونا اصناف ، بازاریان و نیرو های انتظامی ، سپاه، ارتش ، روحانیون ، شبکه بهداشت و درمان همکاری صمیمانه با ستاد پیشگیری و اجرای مصوبات در جهت مقابله با این بیماری داشته اند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن تاکید مجدد بر خودداری از هرگونه تجمع گفت: یکی از مشکلاتی که در سطح شهر مشاهد می شود تجمع بی دلیل برخی شهروندان در برخی از مکانها است که علیرغم تمامی هشدار ها و توصیه ها توجهی به موضوع ندارند که از آنها هم تقاضا داریم به نکات و دستور العمل های بهداشتی بیشتر توجه کنند.

وی ضمن تشکر مجدد از همکاری مردم و اصناف در کنترل شیوع بیماری کرونا گفت: کرونا هنوز تمام نشده و مردم و اصناف باید براساس پروتکل های بهداشتی عمل کنند.

داود گرشاسبی ادامه داد: تیم درمانی شهرستان قریب به چندین ماه است که به صورت شبانه روزی در خط مقدم مبارزه قرار دارد که رعایت موارد بهداشتی و در خانه ماندن بزرگترین همراهی در مسیر انقطاع این بیماری است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در خاتمه گفت: امیدوارم با همکاری تمامی مسئولین و شهروندان فرهیخته سطح شهرستان شاهد ریشه کنی سریعتر این بیماری و بازگشت مردم به زندگی عادی باشیم.

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند