به مناسبت هفته تربیت بدنی ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با معاون استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این دیدار گفت: استعداد یابی و قهرمان پروری جز برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان باشد.

وی افزود: شهرستان مرند در حوزه ورزش توانمندی های فراوانی دارد که می توان ضمن تربیت نیروی انسانی در زمینه قهرمان پروری و کشف استعدادهای ورزشی به مقاومات بهتری دست یافت.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: ورزش تنها حوزه ای است که همه افراد در هر گروه سنی میتوانند در آن فعالیت داشته باشند که هم از لحاظ جسمی بسیار مهم است و هم از لحاظ سلامت روان.

وی تاکید کرد: اداره ورزش و جوانان نباید از امورات جوانان غافل شود  و نباید فقط نگاه ورزشی به جوانان داشته باشد چرا که جوانان سرمایه های این کشور هستند.

گرشاسبی با تاکید بر اینکه جامعه سالم در شرف زنان است ادامه داد: بانوان پرورش دهندگان نسلهای آتی هستند و باید ضمن جذب بانوان به حوزه ورزش ،موانع پیش روی بانوان در ورزش شناسایی و برطرف شود.

وی گفت: هدایت و تشویق خانواده ها به حوزه ورزش در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و سلامت جامعه حرکتی بسیار ارزشمند است که باید به یک کار فرهنگی تبدیل شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت ورزشگاه پنج هزار نفری شهرستان گفت: جلسات زیادی با مقامات کشوری و استانی در خصوص رفع مشکلات ورزشگاه پنج هزار نفری داشته ایم که هنوز پیگیر برخی موارد آن هستیم و امید است اداره کل ورزش و جوانان استان در این زمینه همکاری داشته باشد.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند