داود گرشاسبی نماینده عالی دولت در شهرستان با صدور پیامی به مناسبت ایام دهه آخر ماه صفر ، رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت علی بن موسی الرضا (ع) را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

پیامبر اکرم(ص) به عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد. بدون تردید باید اذعان کرد راه رستگاری و ترقی بشر تمسک به اهل‌بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ، می‌تواند بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید را به ما نشان دهد.

رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)  را به عموم مسلمانان ، شیعیان به ویژه مردم فهیم ،متدین،ولایتمدار شهرستان مرند تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

از درگاه خداوند قادر متعال، آرزومندم تا همه ما را با تمسک به پیامبر اکرم (ص) و خاندان عصمت و طهارت ( علیهم السلام ) از پویندگان راستین اهل بیت قرار دهد. ان شاء الله تعالی…

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری