ایشان با مشارکت در این طرح خدا پسندانه جهت تامین لوازم التحریر دانش آموزان تحت پوشش شهرستان مرند کمک قابل توجهی نمودند. در این کار خیر خواهانه معاونین و کارکنان فرمانداری به پویش پازل همدلی پیوستند. پویش پازل همدلی یک طرح کشوریست که همشهریان عزیز میتوانند با مراجعه به سایت www.puzzlehamdeli نسبت به مشارکت در […]

ایشان با مشارکت در این طرح خدا پسندانه جهت تامین لوازم التحریر دانش آموزان تحت پوشش شهرستان مرند کمک قابل توجهی نمودند.

در این کار خیر خواهانه معاونین و کارکنان فرمانداری به پویش پازل همدلی پیوستند.

پویش پازل همدلی یک طرح کشوریست که همشهریان عزیز میتوانند با مراجعه به سایت www.puzzlehamdeli
نسبت به مشارکت در این طرح انسان دوستانه و خداپسندانه اقدام نمایند این پویش برای تامین لوازم کمک تحصیلی برای دانش آموزان عزیز تحت پوشش بهزیستی ایجادشده از همشهریان عزیز تقاضا داریم برای کمک به این عزیزان به این پویش ملحق شوند.

پویش ایران همدل پس از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی نهضت احسان و تعاون از عید غدیر خم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت. یکی از اهداف در پویش ایران همدل با مشارکت دستگاه‌های مختلف تهیه و تأمین نوشت‌افزار و وسایل لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد بوده است.

این سازمان نیز در راستای حمایت و رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند و تحت پوشش، با برپایی پویشی با عنوان “پازل همدلی” با همکاری انجمن صنفی نوشت‌افزار و با مشارکت همه خیرین پازل همدلی را اجرا میکند.
در قالب این پویش قرار است ۶۰ هزار بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان سراسر کشور تهیه و تأمین شود و در این پویش پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه تهیه شده است.

پازل نقشه ایران در ابعاد ۲۰ در ۳۰ متر تهیه شده است و علاقه مندان و خیرین و مردم نیک‌اندیش می‌توانند در این پویش مشارکت کنند و با خرید هر قطعه از این پازل به قیمت ۱۰ هزار تومان در تأمین لوازم‌التحریر، کوله پشتی و وسایل مدرسه برای دانش آموزان سهیم باشند.

قطعات این پازل توسط مشارکت‌های خرد مردمی تهیه و با نیت اسم تمام مشارکت‌کنندگان روی قطعات پازل به عنوان بزرگترین پازل دنیا و نماد ماندگار از این پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران نصب و ماندگار خواهد شد.

همچنین پازل‌های کوچک هزار قطعه‌ای در نقشه ایران توسط ادارات کل بهزیستی در سراسر کشور با همکاری تمام مسئولان استان، مدیران، خیرین و … به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان تهیه و معادل ریالی درج شده و قطعات پازل اصلی در سایت پویش تکمیل خواهد شد.

کسانی که می‌خواهند در این طرح مشارکت داشته باشند می‌توانند به سایت “پازل همدلی” www.puzzlehamdeli مراجعه کنند و با درج اطلاعات خود در این سایت استان مدنظر خود را انتخاب و کمک‌های خود را اهدا کنند.

تمام فرآیند اجرایی در این پویش در هر استان به صورت کامل و شفاف در سایت مربوطه مشخص بوده و مشارکت کنندگان می‌توانند آن را رصد کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند