همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس کاروان سلامت داوطلبان استان با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان مرند در روستای قرمزی قشلاق مرند ارائه خدمات نمودند.

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس کاروان سلامت داوطلبان استان با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان مرند در روستای کم برخوردار قرمزی قشلاق خدمات رایگان پزشکی ، دارویی، مامایی وپرستای رایگان ارائه نمودند.

دکتر حسین پور مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان به همراه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عبدالحمید واعظی مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان، رییس هلال‌احمر شهرستان مرند و بخشدار مرکزی مرند و سایر مسئولین ضمن بازدید از این طرح، اجرای کاروانهای سلامت داوطلبان را از برنامه های موفق هلال احمراستان بر شمردند.
در این طرح بیش از ۱۴۸ نفر از اهالی روستا،از خدمات رایگان پزشکی(عمومی و تخصصی)،دارویی ، پرستاری،مامایی و خدمات روانشناسی و مشاوره بهره مند گردیدند.
توزیع بسته های لوازم التحریر ،کیف واسباب بازی در بین دانش آموزان و کودکان و اقلام بهداشتی از جمله ماسک بین اهالی روستا در جهت پیشگیری از کرونا که از کانال خیرین تهیه گردیده بود از دیگر برنامه های این کاروان سلامت و حمایت بود.

در ادامه حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از آخرین وضعیت موجود انبار امدادی شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید ذوالفقاری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گزارشی از وضعیت موجود انبار امدادی اعلام و بر آمادگی کامل و صد در صدی نیرو های امداد و نجات هلال احمر شهرستان تاکید کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند