داوود گرشاسبی فرماندار مرند با بیان اینکه سیاه نمایی علیه دولت‎‌ها مردم را نسبت به کشور و نظام بدبین می‌کند، افزود: این نوع برخوردها در مناظره ها و ایام انتخابات توسط نامزدهای ریاست جمهوری به دلیل تعارض داخلی و حرکت به سمت جدل است که این تعارض باید در کشور حل شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، داوود گرشاسبی فرماندار مرند با بیان اینکه سیاه نمایی علیه دولت‎‌ها مردم را نسبت به کشور و نظام بدبین می‌کند، افزود: این نوع برخوردها در مناظره ها و ایام انتخابات توسط نامزدهای ریاست جمهوری به دلیل تعارض داخلی و حرکت به سمت جدل است که این تعارض باید در کشور حل شود.

داود گرشاسبی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به برگزاری مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری اظهار کرد: برخی نامزدها در مناظره های انتخاباتی، طوری حرف می زنند که انگار در سالهای بعد از انقلاب، هیچ اقدام مثبتی در کشور انجام نشده که این نوع برخورد در واقع ظلم به کشور و انقلاب است.
وی افزود: در حوزه سلامت خدمات زیادی در چند سال اخیر انجام شده است و نباید در این شرایط کرونایی، آن را تخریب کنیم.
وی با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات گفت: برای رسیدن به موفقیت، بالابردن قدرت چانه زنی در جهان و انسجام درونی، به مشارکت در انتخابات نیاز داریم و در این راستا باید به صورت جهادی حرکت کنیم.