مراسم تودیع و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مرند با حضور مدیر عامل و نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر در استان آذربایجان شرقی به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد. معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این مراسم ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت: هلال احمر به عنوان یک نهاد […]

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مرند با حضور مدیر عامل و نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر در استان آذربایجان شرقی به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این مراسم ضمن تبریک ماه مبارک رمضان گفت: هلال احمر به عنوان یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس دارای اهمیت و جایگاه مهمی می باشد .

گرشاسبی اظهار داشت : در حوادث سالهای گذشته که در شهرستان اتفاق افتاد نیروهای هلال احمر بسیار آماده وفعال ظاهر شده و نشان دادند که همواره جهت انجام ماموریت های دشوار در لحظات حساس آماده هستند .

در این مراسم با هدا لوح از زحمات حبیب ذوالفقاری تقدیر و آقای عظیم نظری به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان مرند منصوب گردید.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند