معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به نامگذاری سال 1400گفت: امسال نیز رهبر معظم انقلاب مثل هر سال با نامگذاری سال مسیر و راه را برای ما تعیین کرده اند  که فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای ما حجت شرعی است و باید اجرایی شود.

وی افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نباید یک شعار قلمداد کنیم در صورتیکه یک حجت شرعی و تکلیف و برنامه کاری است و یک تکنیک برای رفع مشکلات جامعه است و وظیفه داریم همگی در این راستا بسیج شویم.

وی ادامه داد: موانع خارجی داریم که توسط دشمنان بر کشور تحمیل می شود که نمونه عینی آن خرابکاری حادثه برق در نطنز بود که هدف از آن ایجاد مانع برای پیشرفت کشور است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: تمام امکانات شهرستان باید در خدمت تولید و تحقق شعار سال باشد.

داود گرشاسبی تصریح کرد: بزرگترین نعمت بعد از انقلاب اسلامی ، وجود مقام معظم رهبری است که بزرگترین نعمت برای کشور و مردم است و همه باید از فرمایشات و دستورات ایشان پیروی کنیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به پایان ثبت نام انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا بیان داشت: ۷۵۷ نفر در مجموع در انتخابات ششمین دوره شورا های اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند که از حضور و مشارکت آنها در انتخابات تشکر می کنیم.

وی از برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد امسال خبر داد و افزود: پیش بینی های لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اتخاذ شده که جای نگرانی  وجود ندارد و مردم با حضور حداکثری در انتخابات شرکت نمایند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به نهادینه نمودن سبک زندگی مهدوی گفت: سبک زندگی مهدوی سبکی بسیار بزرگ است و باید توجه ویژه ای به آن نمود.

وی گفت: باید دید راهبردی برای نهادینه شدن سبک زندگی مهدوی تعریف کنیم  و از شیوه و ابزار مناسب استفاده کنیم و رفتار سازی کرده و آنرا در جامعه پیاده کنیم.

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند