معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت بیماری کرونایی شهرستان مرند بیان داشت: هم اکنون متاسفانه وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی شده است که نیاز به همت بیشتر در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد تا شرایط بیش از این تغییر نکند که محدویت ها آغاز خواهند شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تصریح کرد: برای مهار کرونا نیاز به همکاری و همراهی بیشتر مردم هستیم و این همراهی نقش مهمی در مهار و کنترل بیماری کرونا دارد.

داود گرشاسبی گفت: با عدم برگزاری دور همی ها، رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی و سایر دستورالعمل های ستاد کرونا در سلامتی خود و خانواده نقش داشته باشیم.

وی افزود: از مردم درخواست می کنیم همراهی بیشتر در رعایت شیوه نامه های بهداشتی داشته باشند چرا که دور همی ها و مسافرت ها روند ابتلا را افزایش می دهد.

وی اظهار داشت: روند نزولی کرونا در سایه همکاری مردم است ولی در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روز های آتی، وارد موج جدید و خطرناک تری از بیماری خواهیم شد که به دنبال آن اعمال محدویتها هم آغاز خواهند شد که عده ای را دچار مشکل خواهند کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه شاهد آن هستیم عده  معدودی از مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله ماسک زدن کوتاهی می کنند که از مردم خواهش می کنیم پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: تمام دستگاه های اجرایی شهرستان مکلف به اعمال دستور العمل ها ی بهداشتی بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند