داود گرشاسبی با انتشار پیامی فرا رسیدن نوروز و آغاز سال 1400 را به مردم شریف و فهیم شهرستان مرند تبریک گفت:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار هنگامه نو شدن رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و نوروز و جشن نکو داشت والاترین آیین انسانی صلح و مهربانی و مودت است .

بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا رسید و جلوه ای از آفرینش الهی را آشکار ساخت.

در سال ۱۳۹۹ حوادث بسیاری داشتیم که  از جمله آن عزیزانی دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافتند خصوصا جان باختگان بیماری کرونا که غفران الهی برای آنها طلب می کنم .

امیدوارم با همکاری شما مردم عزیز و عمل به توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه بر این ویروس منحوس غلبه کنیم که جا دارد از زحمات شبانه روزی کلیه عزیزانی که در مهار این بیماری از جمله سپاه ، ارتش ، نیروی انتظامی ، اصناف و کسبه ، پزشکان ، پرستاران و مردم عزیز قدردانی نموده و امیدوارم در سال جدید این ویروس از کل دنیا مخصوصا از کشور عزیزمان ایران ریشه کن شود.

در سال گذشته مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشتیم که در سایه وحدت ، تعامل ، تلاش و همفکری همه مسئولین شهرستانی ،شورای تامین و شورای اداری بوده که امیدوارم در سال جدید نیز با همدلی و وحدت بتوانیم بر مشکلات پیروز  و در جهت توسعه شهرستان گامهای موثری برداریم .

امسال نیز مانند سالهای گذشته رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود که راه و مسیر حرکت را بر ما مشخص می کند سال ۱۴۰۰ را سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها  نامگذاری فرمودند و ما نیز باید آنرا سرلوحه کار خود قرار دهیم و بر تحقق شعار سال بیش از پیش تلاش کنیم .

در سال ۱۴۰۰ انتخابات مهم و سرنوشت ساز برای کشور در پیش روی داریم که امیدوارم مردم شهرستان مرند نیز همانند سالهای گذشته با مشارکت بیشتر و حضور حداکثری در انتخابات پاسخ یاوه گویی های دشمنان را بدهند.

در آخر اینجانب فرا رسیدن نوروز و بهار دل انگیز که نشانه ای  از قدرت لایزال الهی است را گرامی داشته و آرزو دارم سال جدید توام با سلامتی و سربلندی برای ملت عزیز ایران بخصوص اهالی شهرستان مرند باشد.

 

داود گرشاسبی

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند