معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: شمار داوطلبان ثبت نامی در ششمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر این شهرستان در چهارمین روز به 11 نفر رسید.

داود گرشاسبی افزود: تاکنون ثبت نام داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان مرند نهایی شده که ۱۰ نفر آنها از شهر مرند و ۱نفر از شهر بناب مرند می باشد.
وی بیان کرد: تاکنون از ۱۱ نفر ثبت نام کننده که به صورت قطعی است ۱ نفر زن می باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: از تعداد ۱۱ نفر ثبت نام کننده ، تعداد ۶ نفر به صورت غیر حضوری در این فرایند ثبت نام کرده اند.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، موکول کردن ثبت‌نام به روزهای پایانی را باعث شلوغی و تراکم جمعیت در فرمانداری‌ و خطر افزایش انتقال بیماری دانست و گفت: از داوطلبان انتخابات شوراها تقاضا داریم تا به موقع ثبت‌نام خود را انجام داده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند..
رئیس هیات اجرایی شهرستان خاطر نشان کرد : داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر می‌توانند از روش ثبت نام با اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام ،نام نویسی با نسخه دسکتاپ کامپیوتر و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام، استفاده از دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری اقدام کنند.
گرشاسبی بیان کرد: ثبت نام شورا‌های اسلامی شهر تا ساعت ۱۸ روز ۲۶ اسفندماه به پایان می‌رسد و ثبت نام شورا‌های اسلامی روستا نیز از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند