9 عضو اصلی و پنچ عضو علی البدل هیات اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا های اسلامی شهر انتخاب شدند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تبریک مبعث حضرت رسول اکرم (ص) افزود: مبعث حضرت رسول اکرم (ص) بزرگترین اعیاد برای مسلمانان است .

وی افزود: در برخی شهر های کشور چهار انتخابات داریم ولی در شهرستان مرند دو انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا را داریم که طی توافق صورت گرفته با هیات نظارت ، هیات اجرایی واحد انتخاب شود .

وی گفت: تشکیل هیات اجرایی به عنوان یکی از ارکان انتخابات است که بازوری توانمند فرمانداری در برگزاری این حماسه ملی است .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان کرد: بحث مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است که باعث برقراری امنیت و آرامش در فضای کشور می شود.

گرشاسبی تصریح کرد: عمل در چارچوب قوانین و مقررات ، پرهیز از اقداماتی که باعث ایجاد تنش گردد و بی طرفی از مقوله های اصلی برگزاری انتخاباتی سالم است .

نمایند عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: تلاش برای حرکت به سوی مشارکت و قانونمندی انتخابات و بدون هیچگونه مشکلاتی باید در اولویت باشد.

وی افزود: هدف همه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید بر این هدف تلاش کنیم .

فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت:باید رفتار سازی کنیم و نباید اجازه دهیم ثبات کشور دچار خدشه گردد چرا که حفظ و تثبیت وضع موجود کشور بسیار مهم است.

از بین معتمدان حاضر ۱۴ نفر انتخاب شدند که ۹ نفرآنها عضو اصلی و پنج نفر آنها عضو علی البدل می باشد.

از تعداد ۹ نفر عضو اصلی ۸ نفر مشکر با ریاست جمهوری و شورا های شهر می باشند و یک نفر در ریاست جمهوری عضو اصلی و در شورا های شهر عضو علی البدل می باشد.

اعضا اصلی منتخب برای عضویت در هیات اجرای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا های اسلامی شهر به شرح زیر است :

۱- جناب آقای حسین محمدی نیا ۱۳ رای

۲-اکبر خبیر نیا ۱۱ رای

۳-رحیم نوربخش ۱۰ رای

۴- یحیی قاسم زاده  ۱۰ رای

۵- عزت اله صبوری  ۱۰ رای

۶- عبداله محمودپور  ۱۰ رای

۷- سید کمال موسوی ۹ رای

۸- جلیل پور تقی  ۸ رای

۹- علی صیادی  ۸ رای

اعضا علی البدل:

۱- مقصود کاظم پور  ۷ رای

۲- عظیم فرخنده  ۷رای

۳- حبیب ذوالفقاری  ۷ رای

۴- عارف هوشیاری  ۷ رای

۵- علیرضا قنبروند ۷ رای

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند