به مناسبت ۱۳ آذر روز جهانی معلولین معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند پیام تبریکی صادر نمودند. متن پیام به این شرح است: سیزدهم آذر روز جهانی افراد دارای ناتوانی و معلولیت را به جامعه افراد دارای معلولیت و خانواده محترم آنها تبریک عرض می نمایم . هدف از انتخاب این روز فرصتی است […]

به مناسبت ۱۳ آذر روز جهانی معلولین معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند پیام تبریکی صادر نمودند.

متن پیام به این شرح است:

سیزدهم آذر روز جهانی افراد دارای ناتوانی و معلولیت را به جامعه افراد دارای معلولیت و خانواده محترم آنها تبریک عرض می نمایم . هدف از انتخاب این روز فرصتی است تا بیشتر به حقوق اجتماعی و تامین نیازهای اساسی این عزیزان توجه شود .

این روز  فرصتی برای اصلاح نگرش‌های جامعه نسبت به معلولان  و پی بردن به توانایی‌ها و توانمندی‌های آنان و همچنین القاء خودباوری و رفع موانع و کاستن محدودیت‌های آنان است.

معلولان باید فرصت یابند تا استعدادهای خلاق هنری و فکری خود را رشد داده و آن را نه تنها برای منافع خود، بلکه برای غنی سازی جامعه به کار گیرند. تا شاهد فعالیت بیشتر آنها در جامعه باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به همه معلولان و خانواده های محترم آنان از زحمات بی شائبه خادمین این عرصه، اعم از بخش های دولتی و غیر دولتی به ویژه خیرین محترم و سازمان های مردم نهاد در شهرستان مرند تشکر و قدردانی نموده، از ایزد منان بهترین‌ها را برای تمامی لحظات پر بار زندگیشان  مسئلت می نمایم.

 

داود گرشاسبی

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری