به مناسبت پنجم آذر سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مراسم پخش زنده نواخته شدن زنگ بسیج در برنامه شاد با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرند ،معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان در محل سالن اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیجی بودن یک توفیق الهی است و امیدوارم همواره بتوانیم بسیجی واقعی باشیم.

وی افزود:از مصادیق بارز بسیج رحمت آفرینی بر اجتماع است چرا که بسیج لشکر مخلص خداست و این لشکر با خلوص نیت دور دورانهای مختلف حضور فعال ، کیفی و سازنده داشته است.

فرماندرا شهرستان ویژه مرند با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا گفت: علتی که بسیج از سوی شیطان بزرگ مورد تحریم قرار گرفت ، اندیشه بسیج ، عملکرد بسیج است که این نشان از ارزش والا و تاثیر گذاری آن در دنیا دارد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: با تمکین بر ولایت فقیه و حرکت در چارچوب نظام و اسلام این مسیر را به جلو حرکت داده و به دست حضرت ولی عصر (عج) تحویل خواهیم داد که در سایه تفکر و فرهنگ بسیجی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به حرکت بسیار چشمگیر فرهنگیان عزیز در دوران بیماری کرونا عنوان داشت:مجموعه فرهنگیان شهرستان با روحیه بسیجی گونه خود در تمامی شرایط ، بسیجی وار عمل کرده اند بطوریکه در این دوران بیماری کرونا با تولید علم و محتوا اقدامات چشمگیری انجام داده اند و اجازه نداده اند که روند آموزش و تعلیم به تعویق بیفتد.

وی افزود: با تمام فشار ها و دغدغه ها و بسیاری از مشکلات  بیش از دو هزار تولید محتوا توسط فرهنگیان عزیز شهرستان صورت گرفته که نشان از تفکر بسیجی گونه این قشر زحمت کش است.

داود گرشاسبی بیان داشت: داشتن تفکر بسیجی ،داشتن فرهنگ بسیجی و نگرش بین المللی داشتن سه عامل موفقیت است که در سایه همدلی و تعامل می توان بر مشکلات فائق آمد.

در پایان، زنگ هفته بسیج به صدا در آمد و فرهنگیان و دانش آموزان بصورت زنده شاهد پخش این مراسم بودند.

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری