معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه بررسی مشکلات پل زیر گذر دولت آباد و پل روستای کندلج که با حضور داوودی معاون فنی و امور زیر بنایی راه آهن کشور و ارصلانی مدیر کل راه آهن استان آذربایجان شرقی و خانم دکتر پاشایی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی […]

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه بررسی مشکلات پل زیر گذر دولت آباد و پل روستای کندلج که با حضور داوودی معاون فنی و امور زیر بنایی راه آهن کشور و ارصلانی مدیر کل راه آهن استان آذربایجان شرقی و خانم دکتر پاشایی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری برگزار شد با تشکر از تعامل راه آهن در اجرا نمودن پروژه پل زیر گذر دولت آباد بیان داشت: راه آهن در طول این مدت با ساخت پل زیر گذر دولت آباد خدمات شایانی برای شهرستان انجام داده که نیاز است این پروژه با این هزینه های صورت گرفته با تکمیل آن در اسرع وقت مورد افتتاح و بهره برداری قرار گیرد.

وی با اشاره به وضعیت پل روستای کندلج افزود: موضوع پل روستای کندلج یکی از مطالبات مردم است و در این مسیر دچار مشکلات فراوانی هستیم و پل فعلی جوابگوی نیاز مردم نیست و روزانه شاهد تردد بسیاری از خودروها هستیم و حتی در شرایط خاص ورود برخی خودروها دچار مشکل می شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: ده هزار نفر از آن محل تردد می کنند و راه آهن مساعدت ویژه ای برای استاندارد سازی مسیر داشته باشد.

در ادامه داودی معاون فنی و امور زیر بنایی راه آهن کل کشور گفت: بیست میلیارد کل هزینه پل زیر گذر دولت آباد برای راه آهن بوده که با این شرایط مالی کشور این اقدام یک حرکت بزرگ از سوی راه آهن کشور بوده است.

وی افزود: شرکت راه آهن با تمام مشکلات موجود تلاش برای رفع مشکلات پل دولت آباد خواهد داشت و دراولویت برنامه ها خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد: تمام تلاش خود را با همکاری مجموعه شهرستان برای افتتاح پل زیر گذر دولت اّباد تا دهه فجر سال جاری (۹۹) انجام می دهیم.

در ابتدای این جلسه از پل زیر گذر دولت آباد و پل روستای کندلج بازدید انجام شد.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند