معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه مکان یابی احداث پد هلیکوپتر گفت: چندین بار است که این جلسات برگزار شده ولی متاسفانه به دلیل موانع و مشکلات پیش آمده به نتیجه ای نرسیده ایم. وی افزود: شهرستان مرند با قرار گرفتن در مسیر مواصلاتی مرند -جلفا و مرند -بازرگان و تردد روزانه […]

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه مکان یابی احداث پد هلیکوپتر گفت: چندین بار است که این جلسات برگزار شده ولی متاسفانه به دلیل موانع و مشکلات پیش آمده به نتیجه ای نرسیده ایم.

وی افزود: شهرستان مرند با قرار گرفتن در مسیر مواصلاتی مرند -جلفا و مرند -بازرگان و تردد روزانه چندین خودرو سبک و سنگین و دومین شهر پرجمعیت استان نباید خالی از پد هیلکو پتر باشد.

گرشاسبی ادامه داد: احداث پد هلیکوپتر از ضروریات شهرستان است و باید اجرایی شود و مکانهای مورد نظر مشخص گردد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: مسیر های مواصلاتی مرند -جلفا و مرند -ایواوغلی از محور های ضروری برای احداث پد بالگرد است که حتما باید اجرایی شوند و در دیگر مسیر ها از جمله نزدیکی به بیمارستان و … هم مورد بررسی قرار گیرند.

وی گفت: شهرستان مرنددارای جمعیت بیشتر و طول جغرافیایی وسیع نیاز به پد بالگرد در چندین نقطه را دارد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند تصریح کرد: مکان یابی پد بالگرد در اسرع وقت صورت گرفته و در صورت وجود رفع معارض شود و با رعایت کامل اصول فنی و مهندسی و زیر نظر هوانیروز و سایر ارگانهای مرتبط اجرایی شود.

 

 

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند