داود گرشاسبی با اشاره به پایان ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در شهرستان مرند خبر داد و افزود: زمان ثبت نام از داوطلبان به اتمام رسیده و در شهرستان مرند تعداد ۶۳۳ داوطلب ثبت نام خود را نهایی کرده اند. وی افزود: مشارکت مردم برای شرکت در انتخابات ششمین دوره […]

داود گرشاسبی با اشاره به پایان ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در شهرستان مرند خبر داد و افزود: زمان ثبت نام از داوطلبان به اتمام رسیده و در شهرستان مرند تعداد ۶۳۳ داوطلب ثبت نام خود را نهایی کرده اند.
وی افزود: مشارکت مردم برای شرکت در انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بسیار چشمگیر است و در تمامی روستا ها ثبت نام انجام شده و هیچ مشکلی در حد نصاب قانونی نفرات نداریم.
معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: از بین ثبت نام کنندگان تعداد ۲۰ داوطلب آنها زن هستند که در این رقابت به صحنه آمده اند.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به تعداد داوطلبین هر بخش تصریح کرد: از بین ۶۳۳ داوطلب ، تعداد۳۸۰ داوطلب در بخش مرکزی ، تعداد ۱۰۶ داوطلب در بخش یامچی و تعداد ۱۴۷ داوطلب در بخش کشکسرای ثبت نام خود را نهایی کرده اند.
وی ادامه داد: استعلام از نام نویسان این انتخابات از امروز از سوی مراجع چهارگانه آغاز می شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند