معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این بازدید ضمن تقدیر از سرعت العمل مدیران و پرسنل سخت کوش این شرکت در روند احداث کارخانه جدید گفت: دولت در زمینه حمایت و رفع موانع تولید در خدمت صنایع است. معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: دستگاه های دولتی آماده همکاری با این شرکت در راستای […]

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این بازدید ضمن تقدیر از سرعت العمل مدیران و پرسنل سخت کوش این شرکت در روند احداث کارخانه جدید گفت: دولت در زمینه حمایت و رفع موانع تولید در خدمت صنایع است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: دستگاه های دولتی آماده همکاری با این شرکت در راستای احداث کارخانجات تولید چینی و سرامیک درمنطقه است تا با استفاده از مواد فرآوری شده و علوم مدیران این شرکت، شاهد احداث کارخانجات تولید چینی و سرامیک درمنطقه و افزایش اشتغال و ارزآوری برای شهرستان باشیم.

داود گرشاسبی بیان داشت: در سال تولید ،مانع زدایی و پشتیبانی هستیم و رهبر معظم انقلاب همیشه بر حمایت از تولید داخل تاکید کرده اند و وظیفه داریم در این راستا با تمام توان تسهیل گری و حمایت کنیم.

وی در ادامه افزود: در راستای رفع مشکلات حوزه صنعت و معدن جلسات و کارگروههای تخصصی برای رفع موانع تولید ومشکلات و شناسایی پتانسیلهای آنها برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام نعمت زاده در این بازدید گفت: شرکت صنایع خاک چینی ایران همواره در تمامی زمینه ها پیشرو بوده و جمله ” خواستن توانستن است” را به معنای واقعی عملیاتی کرده است.
وی افزود: مدیریت و پرسنل این شرکت همواره با محور قراردادن بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توانسته شعار اقتصاد مقاومتی و جهش تولید را به مرحله اجرا درآورد که ثمره توجه به این بیانات، موفقیت های چشمگیر این شرکت در عرصه جهانی است.
حجت الاسلام نعمت زاده افزود: باید شرایطی فراهم شود تا سایر مدیران فعال در کارخانه ها و شرکتها، از تجارب پرسنل شرکت صنایع خاک چینی ایران بهره مند شوند تا صنایع شهرستان روند رو به رشدی را پیش بگیرد.

مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی نیز در این بازدید ضمن تقدیر از حمایت های مسئولین استانی و شهرستانی از این شرکت گفت: اکنون شرکت صنایع خاک چینی ایران به مرحله ای از بلوغ صنعتی رسیده است که می تواند با همکاری سایر شرکتها لوکوموتیو صنایع شهرستان را به سمت پشرفت و ترقی سوق دهد.
مهندس رستمی افزود: شرکت صنایع خاک چینی ایران برای حل بخشی از اشتغال شهرستان و منطقه برنامه های توسعه ای را برای سال جاری و سال آینده تدوین کرده است.
وی گفت: بهره برداری از بزرگترین کارخانه تولید بلوک و پانل سبک گازی اتوکلاوه شده و ملات خشک در ایران، کلنگ زنی و آغاز احداث کارخانه تولید آهک و کارخانه شماره دو خاک چینی، مشارکت با دانشگاه تبریز و راه اندازی مرجع ترین آزمایشگاه معادن در شمالغرب کشور در شهرستان مرند از جمله برنامه های این شرکت در جهت توسعه پایدار صنایع و حل بخشی از دغدغه خانواده ها در جهت اشتغال جوانان است.
مدیر عامل شرکت صنایع خاک چینی افزود: این شرکت همواره با لطف الهی و حمایت مدیران و تلاش شبانه روزی پرسنل خود، روند رو به رشدی را طی می کند و امید است امسال نیز مسئولین دولتی با رفع موانع و بروکراسی اداری در جهت اخذ مجوزهای لازم برای احداث کارخانجات جدید، حامی این شرکت باشند.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند