معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به ثبت نام داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا افزود: تعداد ۱۰۵ داوطلب تا به امروز (سومین روز ثبت نام ) ثبت نام خود را نهایی کرده اند که از این تعداد ۹۹ نفر مرد و ۶نفر زن هستند. گرشاسبی  به روش‌های ثبت نام […]

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به ثبت نام داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا افزود: تعداد ۱۰۵ داوطلب تا به امروز (سومین روز ثبت نام ) ثبت نام خود را نهایی کرده اند که از این تعداد ۹۹ نفر مرد و ۶نفر زن هستند.

گرشاسبی  به روش‌های ثبت نام اشاره کرد و گفت: داوطلبان علاقه‌مند به حضور در این رقابت می‌توانند از چهار طریق استفاده از نرم‌افزار موبایلی و نسخه ویندوز قابل نصب بر رایانه با دریافت از سایت وزارت کشور، مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و مراجعه حضوری به بخشداری‌ها ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه داوطلبان تا ۲۲ فروردین مهلت ثبت‌نام دارند، توصیه کرد تا داوطلبان ثبت‌نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند و از تجمع در بخشداری‌ها به سبب خطر شیوع ویروس کرونا بپرهیزند.

نماینده عالی دولت در شهرستان به مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا اشاره کرد و گفت: گواهی عدم سوء‌پیشینه که از تاریخ صدور آن بیشتر از سه ماه نگذشته باشد، اصل شناسنامه و تصویر آن، اصل کارت ملی و تصویر آن، یک قطعه عکس سه در چهار و اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم و تصویر آن برای مردان از جمله مدارکی است که افراد متقاضی برای ثبت‌نام باید به همراه داشته باشند.

آمار ثبت نام نهایی شده در بخش مرکزی تا به امروز(۱۸/۰۱/۱۴۰۰ ) :۲۹ نفر که ۶ داوطلب زن هستند.

آمار ثبت نام نهایی شده در بخش یامچی تا به امروز( ۱۸/۰۱/۱۴۰۰) :۱۱ داوطلب.

آمار ثبت نام نهایی شده در بخش کشکسرای تا به امروز (۱۸/۰۱/۱۴۰۰) :۲۵ داوطلب.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی وعشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند